Produktová a reklamná fotografia

Produktová a reklamná fotografia

Ak sa chcete odlíšiť od konkurencie, neváhajte ma kontaktovať. Keď je totiž fotografia kvalitne spracovaná, prezentovaný tovar nadobúda vyššiu hodnotu u zákazníka. A práve takéto fotografie Vám ponúkam.

Ako to funguje ?

1. Objednavka a prevzatie

Na fotení sa môžeme dohodnúť telefonicky alebo emailom. Samotná objednávka sa realizuje prostredníctvom emailu, kde si špecifikujeme
podmienky fotenia a dohodneme sa na detailoch.
Vo vopred dohodnutom termíne si následne prevezmem produkt. K prevzatiu štandardne dochádza vo Vašej firme (v Bratislave a okolí), ale je možné mi produkty poslať aj poštou alebo kuriérom. V tomto prípade je veľmi dôležité produkty dôkladne zabaliť, aby neprišlo k ich poškodeniu.

2. Fotografovanie

Samotné fotografovanie prebieha podľa charakteru produktu buď na vopred dohodnutom mieste (reklamné fotografie) alebo v ateliéri plne vybavenom pre produktovú fotografiu. Zo „surových“ fotografií sa následne dohodneme na užšom výbere niekoľkých fotografií, ktoré upravím do finálnej verzie.

3. Odovzdanie

Fotografie Vám po postprodukcii odovzdám vo vopred dohodnutom formáte, upravené a pripravené pre Vaše použitie. Finálnu verziu fotografií si môžete prevziať osobne, alebo k odovzdaniu príde prostredníctvom emailu (url link na server).

Kontaktuje nás

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa